Listopad 2013

Mops a Husse

27. listopadu 2013 v 15:35 | Jane |  Ostatní


Moje Ája, mops, jí Husse již od doby, kdy tahle úžasná značka přišla do ČR.


Já osobně se kynologii věnuji skoro dvacet let a jelikož můj první pes jezdil

na výstavy a i mopsice Ája na ně jezdí, tak je pro mě důležité, aby můj mazlík nejen pěkně vypadal, ale hlav

ně aby byl zdravý a jedl opravdu to co má. Aby zkrátka dostával plnohodnotnou stravu a cítil se fit.

Vždy mě zajímalo složení granulí a hlavně osobní zkušenosti. To jest nikdy jsem se nedala zlákat nabídkou kup 15kilový pytel granulí a dostaneš batoh. Vždy jsem prodejce poprosila o vzorečky a zkoušeli jsme co Áje chutná, jak na danou stravu reaguje její srst atd.

Pak se v ČR objevilo Husse.

Značka, kterou jsem neznala a

přes

to existuje již 25 let. Funguje na bázi distributorů, takže ji nenajdete v obchodech, ale u prodejců "Husse Lady" a "Husse

Gentlemanů", kteří nabízí osobní přís

tup. Husse je vidět na výstavách a mě opravdu potěší, vždy zavítat do jejich stánku, protože nás vítají jako věrné zákaznice. Občas si společně dáme kávu a probereme nejen psí a kočičí novinky.

Ale zpět k testování.

Po letech, co Ája Husse papá, zkusila v rámci testingu novou příchut´ a to jehněčí s rýží a chutnalo ji. Takže ted´budeme střídat, občas si dá tu svou kuřecí klasiku Optimal Mini a občas dostane jehňátko. Granule nejí suché, nýbrž na ně dávám trošku vody, nebo lososový olej také od Husse no a někdy pribináčka.

Zkrátka Ája je takový degustátor .
Video http://www.youtube.com/watch?v=e1YuHlmI_tY&feature=youtu.be

Testování Joico

22. listopadu 2013 v 14:22 | Jane |  Kosmetika
Joico, ještě nedávno pro mě nic neříkající lahvičky šampónů a kondicionérů. Přišlo první testování a mě dorazil vzoreček hnědé lahvičky s olejíčkem. Krásně voněl a tak jsem neváhala a hned aplikovala do svých vlasů, které jsou nejen zničené barvením, ale i neustálým narovnáváním tj. žehličkou na vlasy.
Byla jsem nadšená, protože tento malý zázrak nejen,že vlasy nezamastil, prostě byly zářivé a hlavně ta vůně. Olej K-Pak Color Therapy Restorative Styling Oil mě nadchnul a tak jsem si řekla, že až jej vypotřebuji, rozhodně nejdu do drogerky pro oleje co známe z reklam (s těmi zkušenost mám), ale klikám na www.joico.cz , protože tento zázrak snižuje poškození o 65% již po prvním použití a já už to mám OVĚŘENO.
Dalším produktem z rodiny JOICO, který Ženy sro mohly zkusit byla sada šampónu a kondicionéru , tentokráte v modrých lahvičkách (Moisture Recovery Shampoo, Moisture Recovery Conditioner). Balíček dorazil ještě v malé dárkové taštičce, zkrátka luxusní zásilka .
Zkouška na sebe nedala dlouho čekat. Opět příjemná vůně. Po umytí jsou vlasy krásně jemné a vláčné. Navíc tento pár i hydratuje, vyživuje a posiluje. Cena je je trošku vyšší, není to produkt, který koupíte v každém marketu. Nicméně díky tomuto testování mám výborné zkušenosti a JOICO je mým novým kámošem, kterému patří místo v koupelně.
Jaké produkty používáte? Vybíráte si kvalitu nebo dáváte přednost ceně?

Hotel Horizont

21. listopadu 2013 v 14:35 | Jane |  Cestování

Když přišla nabídka testování pobytu v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, neváhala jsem ani minutu nebo snad ani vteřinu a honem jsem klikla na myš a odpovídala Ženám, že chci jet.
Je to TU, jsem mezi vyvolenými a budu balit kufr.
Přichází email s programem a MY se máme opravdu na co těšit. Jen zjišťuji, že musím sbalit nejen plavky, ale i fitness oblečení a kufr je malý. Na pobyt razí i Fíkus, další testerka se svými dětmi, kterou velmi dobře znám.
V pátek odpoledne zvoní telefon a "Fíkus" se hlásí, že se blíží k mému bytu. Nasedám do červeného autíčka, seznamuji se s dětmi a už v tuto chvíli to vypadá na super víkend.
Cestu do Pece nám trošku prodloužila jedna zavřená silnička a uvízlý kamion v zatáčce. Pak už se jelo bez problémů.
"Jóóó, už to vídím,"hlásím posádce vozu, že ta nejvyšší budova tam na kopci je Horizont. Příjíždíme na vcelku velké parkoviště, vykládáme kufry a kráčíme dovnitř.
Hotelová hala je prostorná a jsou tu k dispozici i křesílka se stolečky. Na recepci nás mile přivítali a sdělili nám, kde co najdeme, co nás čeká a abychom přeci jen nezapomněli, dostali jsme vše i na letáčku. Víkend plný pohody a milých překvapení - welcome drink, jak pro nás ženy, tak i nealko pro děti, polopenze (naprosto bombastický bufetový styl- tady jsem našla to, co jsem snad ani nevěděla,že je možné - vybere si tu každý FAKT), masáž zad, zábal, perličková koupel a bobovka, na kterou jsem se těšila více než "naši" kluci.
Vybaleno a vzhůru na večeři! Po véče jdeme testnout bazén a vířivku. Voda ve vířivce je teplá a bazén svou velikostí předčil naše očekávání, vážně se tu totiž dalo plavat! Ještě na chvíli do sauny a pak honem využít voucher na welcome drink a na chvíli vydechnout. Večer však nekončí, míříme do patra nejvyššího, tam kde je bar SKY Club. Jak jinak zakončit večer něž koktejlem!
Ráno jdeme opět do Bohemie (hotelová restaurace, kde se snídá a večeří). Očekávali jsme, že tu najdeme pár potravin, ale skutečnost je jiná. Připadali jsme si možná jako ve snu - spousta cereálií, pečiva, salámů, sýra, ovoce, zeleniny, dortíků, míchaná vajíčka, párky a samoobslužný automat na kávu, čokoládu i kapučínko. Královská snídaně! Abychom vytrávili, rozhodli jsme se prozkoumat okolí. Vyrážíme tedy směrem do "lesů a hájů", příroda je kouzelná, míjíme ohradu s koňmi, potkáváme skupinu cyklistů a pak nás okouzlí nádherná mechová cestička a krásně zelené kapradí. Luxus! Volíme jednu z tras a kolem 13 hodiny se vracíme do Pece, kde chceme vyzkoušet nějakou restauraci, ale předtím jěště zavítáme do centra, kde je soutěž o "nejlepší Krkonošský guláš", což je příjemné zpestření našeho dne.
Kluci cestou uviděli lanové centrum a tak odpoledne pro ně bylo jasné.
Do hotelu se vracíme na 16 hodinu, kluci se zúčastňují programu s animátorkou, jdou vyrábět šperky z korálků. A přestože si říkáme, že tam vydrží asi jen chvíli, kluci překvapili, zůstali do konce a ukázali nám své výtvory. Prostě animátorka to s dětmi umí (klukům je 9 a 13let). My v této době relaxujeme. Masáž, zábal, perličková koupel a milé překvapení na závěr - čajík. Zaměstnankyně wellnes centra od nás získavají tzv. Sluníčka, kartičku, na kterou host píše jméno zaměstnance, se kterým byl spokojen. Zvolit jednoho je opravdu těžké, neboť srděčnost, ochota, úsměv a péče k hotelu Horizont patří a všichni jsou zkrátka jedničky.
Následuje večeře a závěrečný relax ve vířivce.
Nedělní dopoledne odchází celá skupina žen s dětmi směr bobová dráha, která je blízko hotelu. Dráha je 900 metrů dlouhá s několika zatačkami. Voucher, který jsme měli od Horizontu nám nestačil , jízdy jsme si zakoupily další, ale hotel myslí na vše, půjčil nám totiž zázračnou slevovou kartičku, prostě Horizont je super, myslí na nás nebo za nás?
Na závěr našeho pobytu volíme oběd přímo v Horizontu a využíváme sezónního menu - tj. houbová nabídka. Fíkus si dáva bramboráčky s houbami a já volím taštičky. Děti zůstavají u smažáku a kofoly a čekání na jídlo si mohou zkrátit vybarvováním omalovánek, které jsou součástí dětského jídelníčku.
Co dodat? Byl to luxusní zážitek, spojený se skvělou dámsko-dětskou jízdou.
Hotel je vhodný jak pro singles, tak rodiny s dětmi. Vyberete si nejen z úchvatného menu, ale i ze služeb, které hotel nabízí - wellness, fitko (to jsem mimochodem nestihla a mohla jsem ušetřit místo v kufru ,stolní tenis, kuželky atd. Navíc okolí je nádherné, v zimě na lyže, v létě na tůry či cyklistiku.
Kdo sbalí kufry a jede?
Nezapomeňte kliknout na mé "amatérské" video at´se podíváte, kam vyrazíte!

Makabelka a já

21. listopadu 2013 v 14:26 | Jane |  Fashion and Lifestyle
Milé ženy, tento týden budete mít možnost testovat výrobky Makabelka.cz. Věřte, že to bude stát za to!
Tuto firmu jsem viděla poprvé na Dámské jízdě v Infinity a hned mi padla do oka, nejen výrobky, cenou, ale i přístupem paní majitelky. Netrpělivě jsem čekala až tam pojedu pro svou objednanou kabelku "zebru" (má takový vzor).
Konečněěěěě, otevírám email a tam stojí, že kabelka dorazila. Domlouvám se na termínu vyzvednutí.
Pomalu se blížím na adresu Makabelka, jdu po schodech a pak s nadšením otevírám dveře.
Čeká mě velmi milé přívítání a na stole moje "zebrička". Osahávám, hladím, prostě je to mazlík . Paní majitelka mi ukazuje další výrobky a možnosti kombinace se šátky.
Pozor...opět to přichází, možná to znáte, takové to zachvění, to když se vám něco líbí. Ano, objevila se další kabelka, tentokráte hnědé barvy, takovou ještě nemám. Zkouším si ji, koukám jak je uvnitř velká, jak se dá nosit atd....Tak tu si beru také. No a ještě nějaký ten šátek.
Odcházím ověnčena nákupními taškami, ale to nevadí, protože uvnitř nesu radosti, věci co mě potěší, co jsou praktické a nezbytné . Už se těším až kabelky "vyjdou do terénu".
Nemyslete si,že jsem tu utratila celou výplatu, ceny jsou opravdu super a navíc tyto kousky nemá celá Česká republika.
Milé dámy,pokud si chcete udělat radost a užít si opravdové rozmazlování, to když vás nikdo nenutí ke koupi,ale dává vám prostor si vše v klidu prohlédnout a věnuje se vám, tak vzhůru na nákupy.
Vyberete si kabelku nebo šátek?