Makabelka a já

21. listopadu 2013 v 14:26 | Jane |  Fashion and Lifestyle
Milé ženy, tento týden budete mít možnost testovat výrobky Makabelka.cz. Věřte, že to bude stát za to!
Tuto firmu jsem viděla poprvé na Dámské jízdě v Infinity a hned mi padla do oka, nejen výrobky, cenou, ale i přístupem paní majitelky. Netrpělivě jsem čekala až tam pojedu pro svou objednanou kabelku "zebru" (má takový vzor).
Konečněěěěě, otevírám email a tam stojí, že kabelka dorazila. Domlouvám se na termínu vyzvednutí.
Pomalu se blížím na adresu Makabelka, jdu po schodech a pak s nadšením otevírám dveře.
Čeká mě velmi milé přívítání a na stole moje "zebrička". Osahávám, hladím, prostě je to mazlík . Paní majitelka mi ukazuje další výrobky a možnosti kombinace se šátky.
Pozor...opět to přichází, možná to znáte, takové to zachvění, to když se vám něco líbí. Ano, objevila se další kabelka, tentokráte hnědé barvy, takovou ještě nemám. Zkouším si ji, koukám jak je uvnitř velká, jak se dá nosit atd....Tak tu si beru také. No a ještě nějaký ten šátek.
Odcházím ověnčena nákupními taškami, ale to nevadí, protože uvnitř nesu radosti, věci co mě potěší, co jsou praktické a nezbytné . Už se těším až kabelky "vyjdou do terénu".
Nemyslete si,že jsem tu utratila celou výplatu, ceny jsou opravdu super a navíc tyto kousky nemá celá Česká republika.
Milé dámy,pokud si chcete udělat radost a užít si opravdové rozmazlování, to když vás nikdo nenutí ke koupi,ale dává vám prostor si vše v klidu prohlédnout a věnuje se vám, tak vzhůru na nákupy.
Vyberete si kabelku nebo šátek?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama