Afrika v nás II

26. ledna 2014 v 13:44 | Jane |  Ostatní
Když se mi do ruky dostala knížka Afrika v nás II, říkala jsem si, že to bude jedna z těch knížek, která je plná fotek a popisků. Možná krátkých textů o slonech, žirafách a dětech v barevných tričkách. Jenže omyl. Jakmle jsem tuto kníhu otevřela doslova mě vtáhla do afrického života. Prožívala jsem příběhy válečných zajatců a bojovníků, trpěla s nimi a zárověň je obdivovala, že dokáží denně chodit desítky kilometrů ačkoliv jejich nohy krvácí. Jsou zraněni a přesto bojují dál.
Knihu jsem přečetla jedním dechem, nebot´jakmile začnete nedokážete odejít. Zajímá Vás jak dopadne něčí příběh. Ocitnete se v situacích, o kterých jste ani ve snu netušili. Jsou to epizody reálných lidí, jejichž život je opravdu pestrý a zaslouší si velký obdiv.
Afrika v nás, je doslova kniha, která se Vám dostane pod kůži. Je barevná, ale nejen díky tomu, že Afričané milují barvy. Je plná úžasných fotografií, příběhů a informací.
Kniha mě dostala, není to obrázková encyklopedie, je to PŘÍBĚH, je to něco, co Vás nadchne a pokud zrovna nemáte na cestu na tento kontinent díky této publikaci tam jste.
Doporučuji přečíst!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama