Testování Philips

21. dubna 2014 v 17:47 | Jane |  Ostatní
Nikdy jsem nebyla zastánkyní mít plnou koupelnu různých přístrojů, které slouží k péči o tělo.

Epilátor, depilátor, elektronická manikůra? Spousta návodů, kabelů a usazování prachu a koupelna se stává "výstavní skříní" řetězců.

Ne,že bych o sebe nepečovala, ale k té "elektro" péči mi stačí žehlička na vlasy a fén...no a nový mazlík. Nelekejte se, nejde o nějakou erotickou hračku, ale o důstojnou dámu , která si to "své" místečko u mě našla. Jmenuje se Lumea a její rodinou je značka Philips.

Vypadá skvěle, elegantně a dokonce má svítící oko, které mě bedlivě sleduje a dává pozor na to, abych byla "kočkou bezsrstnou".Jak to dokáže? Vydává světelné impulsy, které díky pravidelné aplikaci zajišťují hebkost mých nohou.Co je na ní super? Nemá žádný kabel, takže nemusíte nepohodlně sedět u zásuvky a hledat správnou polohu a nezamotáte se ani do šňůry.Další její plus? Lehká, skvěle ovladatelná, návod zvládnou i "blondýnky".Shrnutí?

V koupelně Vám zmizí zbytečnosti jako holítka a holící pěny. Ušetříte čas, protože Lumea se s Vámi klidně bude koukat na telku, může být s Vámi kdekoliv, můžete si ji vzít třeba na dovolenou, protože je velká jako fén a do kufru se prostě vejde.Lumea a já? Jsme kámošky!

Chodím cvičit a rozhodně ne tedy ve vytahaných teplákách. Často spěchám, abych si narychlo oholila nohy a samozřejmě, jak člověk nestíhá, tak se párkrát stalo, že jsem se zranila. Nebo naopak jsem neměla ostré holítko a hlavně jsem si vždy musela nohy umít i od holící pěny. No vidíte, další věc, teď ušetřím i za vodu,protože Lumea je holka skromná a nepotřebuje pomoc pěny ani vody.
Lumea IPL je vážně báječná a má mé doporučení, zkrátka jedničku s hvězdičkou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama