Hubnu s Naturhousem

20. června 2014 v 9:36 | Jane |  Fashion and Lifestyle
7 cm přes boky, 5 cm přes bříško - Jane vás seznámí se svým zdravým životním stylem!
Dieta, jídlo, kila, centimetry a konfekční velikosti, to jsou témata, o kterých hold my ženy vedeme neustálé diskuse.

Když tak přemýšlím, vlastně já jsem nikdy nedržela razantní dietu typu "tukožroutská polévka", "dieta modelek" atd. Nějak jsem podvědomě tušila, že to jsou ztracená kila na chvíli a hlavně, že tyto "experimenty" vám naruší metabolismus. A hlavně, co funguje na jednoho nemusí fungovat na druhého.

Co mi možná přijde smysluplné je počítání KJ, ale jaksi čísla a já se nemáme rádi, takže nic pro mě. Matematika je prostě věda.

Před pár měsící jsem se rozhodla navštívít Naturhouse, pobočky této značky najdete ve větších městech většinou v shopping centrech.

Návštěva mě vcelku mile překvapila. Rezervovala jsem si termín a čekala mě hodinka s poradkyní, která se mě zeptala na mé stravovací návyky, pohyb, práci, zda beru nějaké léky a co od Naturhousu očekávám. Následovalo vážení, měření, ale hlavně zhodnocení toho, zda potřebuji shodit kila - TUKY nebo naopak VODU.

Jsem typická hruška, tj. širší stehna, pas modelky Takže můj výsledek byl takový, že tuky hubnout rozhodně nemám, nebot´jsou v optimálním rozmezí, ale voda to je můj problém a voda se "hubne" špatně. Zas mám něco speciálního [:-)]

Je však jasné, že jen tak samo to hubnutí, nebo spíše režim zbavování se H2O nepůjde. Poradkyně mi upravila jídelníček, naštěstí jsem jedla skoro příkladově, tak se pro mě moc nezměnil a navíc mi přidělila nějaké doplňky na odvodňování. Odcházela jsem s vytisklou diagnózou, zapsanými mírami, doplňky stravy a jídelníčkem na celý týden. Namotivovaná a připravená na to, že to to dám!

Po týdnu mě čekala kontrola...hurá hurá, voda odchází...mám úsměv na tváři, protože to co si zkrátka vezmu do hlavy, na tom makám a jsem zodpovědná. Překvapivě jsem se ani jednou netrápila hlady.
Opět odcházím s novým jídelníčkem, recepty a dokonce jsem dostala i brožurku o potravinách.

Paráda říkám si, to prostě půjde a budu brzo odvodněná.

Jenže přišly i týdny, kdy se prostě nic nestalo a jako každá ženská jsem měla depku a řekla si, že to nemá cenu, že si tu čokoládu dám. ALE já vydržela, tu čokošku jsem si třeba čtvereček dala, ne samozřejmě večer, ale hned po obědě. A po těch stop týdnech, zase vysvitlo slunce.

Milé ženy, jedu dál, stále bojuji a je to pomalý boj, ale abych pravdu řekla, baví mě to. Pro mě to není klasická dieta, s Naturhousem jde o zdravý životní styl se spoustou jídla. Rozhodně totiž nehladovím, naopak mám přílohy někdy zase den bez příloh a úžasné recepty. Střídám jídelníčky a ob týden nebo ob dva týdny jdu na konzultaci, kde vše probereme a já se můžu vypovídat, co mi jde a co nejde, v čem je problém atd, prostě nejsem v tom sama (poradenství je ZDARMA). Navíc každou návštěvu jsem opět změřena a zvážena a v mé kartičce jdou kg i cm dolů a já si připadám jak pilná školačka, která má žákovskou knížku s pochvalou, vidím to černé na bílém.

Co se pro mě za těch pár - cca 5 měsíců změnilo?


  • Naučila jsem se jíst pravidelně.
  • Jíst barevně, pestře a jídlo si vychutnávat.
  • Mít plnou lednici, jak doma, tak i v práci - kolegové se občas divili, že tu "tunu" věcí mám třeba jen na dva dny.
  • Příprava jídla mě začala bavit.
  • Přestala jsem se bát najíst se v deset večer (pokud jsem šla spát pozdě).
  • Stala jsem se "vodoholikem"- piju min. 2,5 l vody denně a i [[:]] mám povoleno.
  • Stala jsem se hrdou majitelkou knížečky svých výsledků a těšila jsem se jako malá holka až tam zase bude o pár cm či kg méně.
  • To, že mezi KG a CM je rozdíl (někdo může vážit třeba 90 kg, ale má míry modelky, někdo má 50 kg a přesto vypadá jako "slon").

Pohybová aktivita? Hýbala jsem se vždycky, neboť mám sedavé zaměstnání, a tak je po pracovní době cvičení nutností. Od ledna jsem si zaplatila členství ve fitku, které nabízí více druhů cvičení a tak jsem zkusila nové věci - bosu, jumping, BSH a chodím min. 4 x týdně.

...no a konečně skoro 5 měsíců a 6,5 kg dole , 7cm pryč přes boky, 5 cm přes břiško. Z konfekční velikosti 38 se stala 36. Hurá!

Jsem spokojená, ale stále pracuji na "vodě" a zpěvnění postavy. K poradkyni chodím po dvou týdnech spíš jen na takovou preventivní kontrolu. Teď mám totiž udržovací režim, defakto hubnoucí prázdniny kvůli metabolismu, aby fungoval tak, jak má po těch dietních měsících a pak zase dáme trošku odvodňovací šok.

Pro koho je Naturhouse určen?


Pro ty, kteří na sobě chtějí máknout, kteří chtějí jíst pravidelně a poctivě budou dodržovat doporučení, neboť na chytré váze vaše hříchy vyjdou na povrch.

Pro ty, kteří chtějí KG shodit napořád.

Pro ty, kteří nechtějí hubnout sami a kteří si věří a NEMAJÍ VÝMLUVY a dokaží s poradcem mluvit otevřeně.

Na první návštěvu se musíte objednat, je zdarma a trvá skoro hodinku, platíte tu pouze za doplňky, které si můžete koupit, ale je to jen na Vásm, nikdo Vás k ničemu nenutí.

Tak jak jsem psala na začátku, každému zabírá něco jiného, mě tento způsob vyhovuje, vy máte třeba jiný a JÁ i ostatní ženy se rády dozvíme, jak hubnete vy.

Tento článek najdete i na http://www.zenysro.cz/cs#!detail/blogy/5686/Zdrave-a-dietne-pod-dohledem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama