Vysávání s PHILIPSem

7. září 2014 v 11:41 | Jane |  Ostatní
Miluji blogování, testování a pokud u toho potkám další prima lidi je to zkrátka paráda.
Když mi přišlo pozvání na skupinové testování vysavačů, chvíli jsem si říkala, zda to nebude nějaká nudná přednáška plná technických věcí jako je příkon, výkon, spotřeba energie...a s nudným "prodejcem", který nám dá na konci předvádečky slevu.
Tohle testování však pořádaly moje oblíbené ŽENYsro, což pro mě byla záruka, že to nebude podvod a určitě odejdu plná nadšení.
Ženy, odešla jsem s úsměvem na tváři, plná dojmů a informací. Po skoro třech hodinkách s dalšími cca 20 ženami, které poslouchaly prezentaci i trošku technickou, propojenou vtipem a praktickými ukázky jak je vysavač Philips výkonný, jsme všichni věděly, že tento model by se nám hodil. Prošel totiž osobně naším testováním- kroutily jsme hadicí, která odolala, stouply jsme si na vysavač, neprasknul Usmívající se, vysávaly jsme a on vše vysál!

Toto testování bylo super, mohly jsme se doslova vyblbnout, zkusit i to, co by třeba mohly udělat doma malé děti a vysavač poškodit. Prostě jsme se s výrobkem sžily a on se sžil s námi.

Je to úplně něco jiného takto testnou vysavač, vědět co od něj očekávat, než přijít do obchodu s otázkou:
" chci nový vysavač" a vybrat si, aniž byste si jej mohly vyzkoušet....to je fakt težké.

Jako posedlá testerka všeho Vám doporučuji PHILIPS, nebot´jej testovaly české ženy po celé ČR a to ženy, pro které je vysávání vášeň i nutnost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama